Konsultacija NT klausimais

Turite klausimų, susijusių su nekilnojamuoju turtu? Užsisakykite asmeninę konsultaciją.

Jau daugiau nei 10 metų dirbu nekilnojamojo turto srityje, todėl per visą darbo laiką teko spręsti daugybę įvairiausių šios srities problemų bei klausimų, padėti klientams net ypač sunkiose situacijose.

Konsultacijos metu atsakysiu į Jums rūpimus klausimus, kurių dėka padarysite teisingus žingsnius ateityje. Konsultacijos gali vykti telefonu, el. paštu, socialinių tinklų pagalba ir gyvo susitikimo metu.

NT konsultacija

Tikslinga ir konkreti asmeninė NT konsultacija gali padėti Jums sutaupyti laiko ir finansų. Nekilnojamojo turto sritis yra kompleksinė ir apima daugelį teisės šakų, todėl klaida ar netinkamas  dokumentų įforminimas gali kainuoti itin brangiai. Tiksliai nežinote, kaip elgtis vienu ar kitu nekilnojamojo turto klausimu? Norite sužinoti mokestinę tvarką ar teisinius būsto pirkimo / pardavimo aspektus?

Keli NT klausimų pavyzdžiai:

 

 • paveldėjimas ir testamento teisė – galiu patarti, į ką verta atkreipti dėmesį paveldėjimo teisės klausimais. Į tai įeina: dokumentų patikrinimas, jų analizė ir paruošimas;
 • konsultacija NT mokesčių klausimu – atsakau į klausimus apie procesinius veiksmus parduodant, keičiant, išnuomojant ar perkant dovanotą turtą;
 • dokumentų ruošimas – pardavimo, mainų, pasidalijimo, nuomos ar naudojimosi tvarkos nustatymo atvejais;
 • renta – konsultavimas rentos sutarties atvejais;
 • finansinė analizė ir rinkos įžvalgos.

Susisiekite su manimi dėl asmeninės NT konsultacijos

   

  10+

  metų patirties

  100+

  NT pirkimų/pardavimų