NT pardavimas

Kaip vyksta NT pardavimas su brokeriu?

Jei dar neteko dirbti su nekilnojamojo turto ekspertu, norėsite žinoti, kaip vyksta šis darbas. Čia apibūdinau įprastinę bendradarbiavimo eigą. Iki 2-tro punkto mūsų bendravimas bus neįpareigojantis, t.y. iki sutarties pasirašymo nieko mokėti jums nereikės, jūs pats nuspręsite, ar norėsite toliau dirbti su manim. Jeigu nesutarsime dėl bendradarbiavimo sąlygų, tiesiog draugiškai išsiskirsime.

1. Bendradarbiavimo sąlygos

Jūs papasakojate kokį turtą norite parduoti,  ir aš pristatau preliminarias savo darbo sąlygas. Jeigu sąlygos jums tinka, aš važiuoju apžiūrėti norimą parduoti turtą.

2. TURTO RINKOS KAINOS NUSTATYMAS

Atvykus apžiūrėti turto, susipažįstu su parduodamo turto dokumentais ir nustatau preliminarią pardavimo kainą bei pardavimo trukmę. Papasakoju, kaip vyks pardavimas. Jeigu sutariame dėl visų pardavimo sąlygų, pradedu turto pardavimą.

3. BENDRADARBIAVIMO (TARPININKAVIMO) SUTARTIS

Tam, kad galėčiau pradėti pardavimą, pasirašome mūsų tarpusavio bendradarbiavimo sutartį.  Ją galime pasirašyti ir internetu.

4. PIRKĖJO PAIEŠKA

Tai ilgiausiai vykstantis procesas, kuris, priklausomai nuo parduodamo turto, vidutiniškai užtrunka 3-6 mėn. Šiame etape jums dalyvauti nereiks. Viską už jus padarysiu aš ir informuosiu apie pardavimo eigą.

Susisiekite su manimi aptarti jūsų NT pardavimo eigą

  5. DERYBOS, AVANSAS IR PARDAVIMO UŽBAIGIMAS

  Šiame etape jūs dalyvaujate kartu su manimi. Aš jus atstovauju iki pačių paskutinių darbų – pardavimo sutarties pasirašymo pas notarą ir turto perdavimo pirkėjams.

  10+

  metų patirties

  100+

  NT pirkimų/pardavimų